Náš byt - před rekonstrukcí, po ní a hlavně teď

Zdobíme

Nevěřila bych, do jakého pátrání jsem se pustila rozhodnutím pořídit si starou, známou, obyčejnou rostlinu lidového názvu "tchýnin jazyk". Z dětství jsem měla představu, že je to něco jako plevel, který se vyskytuje v každé starší domácnosti, nikomu se to moc nelíbí, a tak nebude problém si ji vysomrovat. Případně mě zachrání všemocné hobby markety. Chyba lávky!
Posledni komentare
03.10.2015 09:20:25: Nevite nahodou nazev kvetinace??? Dekuji
K narozeninám jsem dostala netradiční kytici. A dokonce jsem kvůli ní i umyla okno. :) Malounko váhám, jestli je to kýč, na druhou stranu mě pohled na "placatou kytku" tak těší, že to zase až tak neřeším. Že by se na mně podepsalo aranžování?  :)))
Posledni komentare
16.12.2006 09:24:46: Co na to říct. Snad jen, že je škoda, že se autor nepodepsal, abych věděla, k jakým estetickým počin...
13.12.2006 00:46:57: Rozhodně bych tu fotku s tou nalepovací kytkou nedávala na Living. Ona by pak jistá Alenka02 mohla t...
Televizní koutek je taková naše Popelka. Kdyby bylo po mém, žádná televize není a místo televizního koutku řeším volbu vhodné rostliny.  No, žije nás tu víc, a tak televize zůstává.