Náš byt - před rekonstrukcí, po ní a hlavně teď

Začínám aranžovat

Věnečky jsou vděčné a věčné. Kdykoli mám chuť na aranžování, ale nemám v sobě nějakou tvarovou a materiálovou ideu, jdu prostě ven. U chodníků, u opuštěné kancelářské budovy v okolí je tolik zajímavého materiálu na věneček. Stačí si všímat barev a struktur.
Posledni komentare
25.10.2016 17:05:25: www.betterware-katalog.cz Betterware
29.09.2016 15:18:53: www.dedra-katalogy.cz dedra oficiální stránky Dedra Vánoce
18.11.2008 17:58:01: Ahoj Alenka, chapem, ja v posledom roku nic nestiham a tolko by som toho chcela urobit, no neda sa. ...
04.09.2008 22:54:54: Vlastmě obojí. Naposled jsem něco dělala v únoru (svatební kytici) a teď až věneček na dveře. Pokusí...
Můj aktuální úlovek pro aranžování: zelená váza. K jemně zelené glazuře se úplně nabízejí nádherné nažky javoru. Aby vynikly, větve jsem prostříhala a zbavila většiny listů. Jako kontrast fungují výrazně rudé květy.
Nová miska z Líbeznic a materiál od kamarádky. V ústřední roli tohoto aranžování rododendron.

Misku jsem jako obvykle naplnila zeleným florexem. Aby nebyl viditelný, překryla jsem jej listem kosatce. Do pravé části jsem umístila květ rododendronu včetně listů, které jsme ještě zdůraznila leskem. Aranžmá jsem odlehčila trávou.

Na poslední jarrní lekci aranžování mě čekal opět úkol, se kterým jsem se nedokázala moc ztotožnit. Práce s živými květinami je pro mě sice nepopsatelně příjemnější než bonbonová kytice, která byla na programu minule, u květinového dortu mě ale trápí masa květin bez možnosti dát jim individuálně vyniknout.
1  
2  
3  
4