Náš byt - před rekonstrukcí, po ní a hlavně teď

Homepage

Kytka k narozeninám

K narozeninám jsem dostala netradiční kytici. A dokonce jsem kvůli ní i umyla okno. :) Malounko váhám, jestli je to kýč, na druhou stranu mě pohled na "placatou kytku" tak těší, že to zase až tak neřeším. Že by se na mně podepsalo aranžování?  :)))
Je to jedna ze série Flat flowers, co jsem objevila při občasném sebemrskačství na www.naoko.cz. Trochu jsem zakňourala a vzhledem k relativně nízké ceně a narozeninám krku to dobře dopadlo.

To jsem ale ještě nevěděla, jak zákeřné takové květy mohou být! Na návodu stálo: umístěte na čisté okno. No ale kde já takové u nás najdu!? Nakonec jsem se musela přemoct a 3. května umyla letos poprvé nějaké okno. Od té doby se ale jen kochám.

Kamarádka tvrdí, že to mám blbě, prý mi to moc "letí" ve vzduchu. Ale mně to nevadí. Není to, aby si sousedi mysleli, že už ZASE mám stejnou kytku, proto to nutně nemusí být přilípnuté na parapetu. Ať se raději diví, že máme narušenou gravitaci. :)


kytka v okne 1

kytka v okne 2

v zapadu slunce

Poslední komentáře
16.12.2006 09:24:46: Co na to říct. Snad jen, že je škoda, že se autor nepodepsal, abych věděla, k jakým estetickým počin...
13.12.2006 00:46:57: Rozhodně bych tu fotku s tou nalepovací kytkou nedávala na Living. Ona by pak jistá Alenka02 mohla t...