Náš byt - před rekonstrukcí, po ní a hlavně teď

Homepage

Advent: poprvé v životě

V kurzech jsme se pochopitelně nevyhnuli ani Vánocům. Ačkoli jsem všechny předcházející roky odolávala vánoční mánii a byt uchránila jako jedinnou oázu bez jehličí a baněk, letos došlo i na mě. A kdyby jen jednou. Minule jsme v aranžování dělali domovní znamení (pro absolutní neoriginalitu neuvádím), poslední pátek před začátkem adventu přišly na řadu věnce.
To, že jsem dělala dva, nebyl výjimečně projev mojí hamižnosti. Kamarádka mě po shlédnutí mých věnečků z živých květin poctila důvěrou, abych jim domů vyrobila adventní věnec v modrých barvách s důrazem na přírodní materiály. To je něco pro mě: modrou ráda nemám a těžko hledat něco modrého, co není z plastu. Ale snažila jsem se. Kovově modré svíčky ke keramickým mističkám sice nejsou to pravé ořechové, není ale nic jednoduššího je vyměnit za klasické.

Pro sebe jsem už předem měla objednané metalické svíčky měděného odstínu. Jenže problém: svíčky nekvalitní, odlupovala se z nich barva. Operativně jsem sáhla po zelených a myslím, že jsem neprohloupila.

Další obrázky adventních věnců naleznete zde.

Poslední komentáře
02.12.2006 20:14:55: Krása !!!!!! Kouzlo Vánoc, teplo domova. A teď už chybí jen cukroví :)